737 735 682

d.voda@seznam.cz í 

Dobrá Voda č.23, 588 56 TELČ

UBYTOVÁNÍ ZDEŇKOV

UBYTOVÁNÍ ZDEŇKOV

 Dobrá Voda u Telče

Ubytování

Nabízíme vám ubytování v útulné chalupě

K vašemu příjemnému odpočinku vám poslouží námi nabízené čtyři dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek. Každý pokoj má své sociální zařízení. K dispozici je společenská místnost a společná kuchyň se základním vybavením.

Pro ty z vás, kteří by chtěli k pobytu na venkově připojit i pobyt ve stylově zařízeném prostředí, máme k dispozici apartmán, který je vybaven starožitným nábytkem. Jedná se o byt 2 + 1 s vlastním sociálním zařízením, se třemi lůžky a možností tří přistýlek.

Vyznavačům cyklistiky poskytujeme uzamykatelný prostor pro úschovu kol. Dále je možnost využít venkovní posezení s ohništěm a pro děti pískoviště s houpačkou.

Domácí mazlíčci po předchozí domluvě nejsou problém. V objektu je možnost připojení na Wi-Fi internet.

Ubytovací kapacita je celkem 19 lůžek

Podkrovní pokoje

Pokoj č. 2

Počet lůžek: 2

Počet přistýlek: -

Sprcha: ANO

WC: ANO

Kuchyň: společná

Pokoj č. 3

Počet lůžek: 2

Počet přistýlek: 2

Sprcha: ANO

WC: ANO

Kuchyň: společná

Pokoj č. 1

Počet lůžek: 2

Počet přistýlek: 1

Sprcha:  ANO

WC:  ANO

Kuchyň:  společná

Pokoj č. 4

Počet lůžek: 2

Počet přistýlek: 2

Sprcha: ANO

WC: ANO

Kuchyň: společná

Apartmán 2+1

Patro                                     přízemí

Počet lůžek                                3

Počet přistýlek                          3

Sprcha                                     ANO

WC                                           ANO

Kuchyň                                    ANO

Společenská místnost

Kam za přírodou ?

Vesnička Dobrá Voda leží vklíněna v malebném údolí mezi vrchy Zdeňkov a Sv. Jáchym, se stejnojmenným kostelíkem. Z jedné strany se vesnice dotýká břehu Hamerského rybníka, ze strany druhé je ohraničena hlubokými lesy, které v souvislých pásech míří až k hranici èesko-rakouské. Nad touto scenérií se majestátnì tyčí vrch Javořice (837m). 

Tato místa, se díky zachovanému životnímu prostředí, stávají vyhledávaným cílem lidí toužících po klidu a odpočinku.
Doslova pár kroků od privátu, je křižovatka turistických cest, které vás pešky nebo na kole, dovedou kopcovitou krajinou s krásnými výhledy k nejrůznějším cílům.

Telč

Starobylé město, původně vodní pevnost, roku 1992 zapsána do světového kulturního dědictví (UNESCO). Návštěvník si může vybrat mezi návštěvou státního zámku, Muzea Vysočiny, věží sv. Ducha nebo procházkou po náměstí se zachovanými renesančními domy a pak usednout v jedné z mnoha restaurací či kaváren. Telč je místem každoročního konání významných kulturně společenských akcí. Mezi další zajímavosti patří v letní sezóně projížďky na lodičkách na jednom z telčských rybníků.

Kontakt

Naše ubytování se nachází v malé vesničce jménem Dobrá Voda, která poskytuje klid a pohodu v krásné přírodě. Vesnička je situována cca 7 kilometrů jihozápadně od Telče v těsném sousedství větší obce Mrákotín.

Hana a Zdeněk Markovi

737 735 682 

Dobrá Voda č.23, 588 56 TELČ

d.voda@seznam.cz

Kde nás najdete?

Cestujete-li autem,
ze směru Praha či Brno, sjedete na dálnici D1 na sjezdu Jihlava. Po projetí Jihlavou pokračujete dále na jih - směrem na Kostelec u Jihlavy, Třešť a Telč. Z Telče pokračujete směrem na Jindřichův Hradec - České Budějovice. Za obcí Krahulčí v táhlém kopci uvidíte na horizontě starý hornický kostel Svatý Jáchym. Na vrcholu stoupání odbočíte z hlavní cesty vlevo a po dvouminutové jízdě podél břehu  rybníka jste na místě.
V případě jízdy opačným směrem (České Budějovice - Brno) nezapomeňte v obci Mrákotín na křižovatce odbočit vpravo a okresní silnice vás po dvou minutách jízdy dovede k Dobré Vodě, na jejímž okraji odbočíte doleva.

Cestujete-li autobusem
je nutné vyhledat spojení do Telče (popřípadě do Dačic) a odsud dále spojení na Dobrou Vodu či Mrákotín.

Cestujete-li vlakem,
 využijte železniční trať Kostelec u Jihlavy - Slavonice, na níž leží stanice Telč. Z Telče je nutné pokračovat autobusem.

Napište nám

Jméno:  
Telefon:   
E-mail:   
Text: