Kde nás najdete ?

 

 

Home

 Kde nás najdete ?

Náš privát se nachází v malé vesničce jménem Dobrá Voda, která poskytuje klid a pohodu v krásné přírodě. Vesnička je situována cca 7 kilometrů jihozápadně od Telče v těsném sousedství větší obce Mrákotín.

Cestujete-li autem, ze směru Praha či Brno, sjedete na dálnici D1 na sjezdu Jihlava. Po projetí Jihlavou pokračujete dále na jih - směrem na Kostelec u Jihlavy, Třešť a Telč. Z Telče pokračujete směrem na Jindřichův Hradec - České Budějovice. Za obcí Krahulčí (je to jediná obec mezi Telčí a Dobrou Vodou) v táhlém kopci uvidíte na horizontě starý hornický kostel Svatý Jáchym. Na vrcholu stoupání odbočíte z hlavní cesty vlevo (dle směrovníku) a po dvouminutové jízdě podél břehu Hamerského rybníka jste na místě.

V případě jízdy opačným směrem (
České Budějovice - Brno) nezapomeňte v obci Mrákotín na křižovatce odbočit vpravo a okresní silnice vás po dvou minutách jízdy dovede k Dobré Vodě, na jejímž okraji odbočíte doleva.

Cestujete-li autobusem, je nutné vyhledat spojení do Telče (popřípadě do Dačic) a odsud dále spojení na Dobrou Vodu či Mrákotín.

Cestujete-li vlakem využijte železniční trať Kostelec u Jihlavy - Slavonice, na níž leží stanice Telč. Z Telče je nutné pokračovat autobusem.

 

 

 Kontakt

 Ubytování

 Kam za kulturou ?

 Kam za přírodou ?

 Ceník

 Fotogalerie

 Další informace